Serce wolontariusza

Data publikacji 11.06.2011

Piłka nożna, dwa ognie, siatkówka, badminton, konkurs rysunkowy, podstawy pierwszej pomocy i marsz rekreacyjny na orientacje. Takie właśnie atrakcje czekały na pięćdziesięcioro dzieci, które wzięły udział...

Serce wolontariusza Piłka nożna, dwa ognie, siatkówka, badminton, konkurs rysunkowy, podstawy pierwszej pomocy i marsz rekreacyjny na orientacje. Takie właśnie atrakcje czekały na pięćdziesięcioro dzieci, które wzięły udział w festynie, zorganizowanym przez Centrum Charytatywno-Opiekuńcze CARITAS pw. Matki Bożej w Lourdes w Ostrowcu k. Wałcza. Niemały wkład w przygotowanie i prowadzenie poszczególnych konkurencji mieli słuchacze Szkoły Policji w Pile.

Wspaniały, zdaniem dzieci, festyn zakończyła wspólna zabawa oraz rozdanie upominków i nagród.

Serce wolontariusza Serce wolontariusza Serce wolontariusza Serce wolontariusza

(23.06.08)