Nowe trendy

Data publikacji 11.06.2011

Przestępczość gospodarcza, korupcja, szpiegostwo przemysłowe a szpiegostwo konkurencyjne to główne tematy wykładu zaprezentowanego dzisiaj przez gen. Ingmara Weitemeiera, Dyrektora ...

Nowe trendy Przestępczość gospodarcza, korupcja, szpiegostwo przemysłowe a szpiegostwo konkurencyjne to główne tematy wykładu zaprezentowanego dzisiaj przez gen. Ingmara Weitemeiera, Dyrektora Urzędu Kryminalnego Kraju Związkowego Meklemburgia-Pomorze Przednie w trakcie trzeciej już wizyty w naszej Szkole. Drugim z gości był Jörg Feldmann, Prezydent-Rektor Wyższej Szkoły Policyjnej w Hamburgu. Nowe trendy Naszym niemieckim gościom towarzyszyła Kanclerz Wyższej Szkoły Biznesu w Pile Urszula Nowak-Roznowska. Przedmiotem spotkania były możliwe aspekty współpracy pomiędzy jednostkami szkoleniowym, porównanie zakresu działania i realizowanych przez nie zadań.

Wykładowi gen. Weitemeiera przysłuchiwali się słuchacze kursów specjalistycznych, w tym szczęśliwa pięćdziesiątka siódemka, która także dzisiaj zakończyła kurs.

Nowe trendy Nowe trendy Nowe trendy Nowe trendy

(19.06.08)