Chwila impresji

Data publikacji 08.06.2011

"Time to say goodbye", "Romanza" czy "The Prayer" zaśpiewana w duecie z Céline Dion, te i inne utwory Andrei Bocelliego towarzyszyły wernisażowi prac Ewy Rudnickiej pt. "Chwila impresji".

Chwila impresji "Time to say goodbye", "Romanza" czy "The Prayer" zaśpiewana w duecie z Céline Dion, te i inne utwory Andrei Bocelliego towarzyszyły wernisażowi prac Ewy Rudnickiej pt. "Chwila impresji". Jak zawsze na wystawie w  Galerii Sztuki AKWARIUM , pojawili się komendanci Szkoły, kadra, pracownicy, mieszkańcy Piły oraz zaproszeni goście.

Chwila impresji Jest to już kolejny wernisaż artystki w naszej Galerii. Ewa Rudnicka (z domu Jakubiak), urodziła się w Pile. Jako zodiakalny Byk lubi spokój, piękno przyrody i otaczający Ją świat. Najlepiej wypoczywa na łonie natury w towarzystwie swojego kota rasy brytyjskiej o imieniu Lawender, który stanowi inspirację wielu prac.

Chwila impresji Zawodowo pracuje w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu . Jak sama mówi, malowała "od zawsze", bo zawsze interesowało Ją to, co dzieje się dokoła Niej. Dlatego na Jej obrazach spotykamy portrety rodzinne, pejzaże, zwierzęta. Nie unika też abstrakcji. W 2000 roku Jej prace zostały opublikowane w albumie pt. "Pasje" wydanym przez Komendę Główną Policji. Chwila impresji Lubi malarstwo olejne, akwarele, pastele. Malowała także na szkle. Od 2001 r. uczestniczy w plenerach resortowych, a od 2003 r. jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Twórców i Sympatyków Kultury KWP w Poznaniu. Należy także do Związku Artystów Plastyków . Uczestniczyła w kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych, a jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i zagranicą.

Do obejrzenia wystawy, trwającej do 30 maja, zapraszamy osoby indywidualne i grupy. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny ze szkolnym animatorem kultury, panią Anną Fons, tel. (067) 352 21 66.

Chwila impresji Chwila impresji Chwila impresji Chwila impresji

(13.05.08)