Bezpieczny Trzecioklasista

Data publikacji 14.06.2011

Popularyzowanie wśród dzieci zasad bezpieczeństwa poruszania się po drogach oraz wyrabianie nawyków stosowania się do przepisów ruchu drogowego, było głównym celem I Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie ...

Bezpieczny trzecioklasista Popularyzowanie wśród dzieci zasad bezpieczeństwa poruszania się po drogach oraz wyrabianie nawyków stosowania się do przepisów ruchu drogowego, było głównym celem I Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym - ?Bezpieczny Trzecioklasista?. Pierwsza edycja konkursu odbyła się 9 kwietnia 2008r. w Auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Pile. Bezpieczny trzecioklasistaOrganizatorem konkursu, w którym wzięli udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych z Piły, była mgr Mirosława Grąbczewska ? nauczyciel wychowania komunikacyjnego w Szkole Podstawowej nr 1 w Pile. Współorganizatorem Konkursu była Szkoła Policji w Pile. Pracownicy Zakładu Prewencji: mł. asp. Artur Kulczak, nadkom. Jacek Czechowski i podinsp. Mariusz Macierzyński wzięli również udział w pracy komisji konkursowej.Bezpieczny trzecioklasista W konkursie wzięło udział 40 uczestników, którzy rozwiązywali test składający się z 28 zadań. Poziom wiedzy zaprezentowany przez uczniów był bardzo wysoki. Konkurs poprzedził pokaz regulacji ruchem drogowym w wykonaniu mł. asp. Artura Kulczaka i nadkom. Jacka Czechowskiego. Uroczyste zakończenie konkursu i wręczenie nagród dla uczestników odbędzie się 25 kwietnia 2008r. w Pilskim Domu Kultury.

(10.04.08)