AWANS w PDK

Data publikacji 14.06.2011

Podczas uroczystej gali 17. Wielkanocnych Spotkań Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, zorganizowanej przez Centrum Charytatywno-Opiekuńcze CARITAS w Pile, jedną z niespodzianek był występ zespołu ...

AWANS w PDK Podczas uroczystej gali 17. Wielkanocnych Spotkań Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, zorganizowanej przez Centrum Charytatywno-Opiekuńcze CARITAS w Pile, jedną z niespodzianek był występ zespołu AWANS.
Jest to już kolejna, po festynie ? Przywitanie Jesieni? oraz świątecznej wystawie, nasza wspólna inicjatywa. Podczas koncertu, w Pilskim Domu Kultury zabrzmiały najsławniejsze przeboje T. LOVE, Wilków, De Su i Sylwii Wiśniewskiej. AWANS, został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność, wśród której znaleźli się m.in. prezydent Piły, przedstawiciele Starostwa Powiatowego, ksiądz biskup Paweł Cieślik, delegacje z ośrodków CARITAS z powiatu pilskiego, a także uczniowie klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.
Warto wspomnieć, że właśnie tym występem zadebiutował nowy członek AWANSU gitarzysta, miłośnik polskiego rocka ? st. post. Łukasz Głowiński z KMP w Łodzi, AWANS w PDK a obecnie słuchacz kompanii IV. Oprócz nas, wystąpili także znakomici bębniarze z ?Djembe Planet? wraz z uczestnikami warsztatów terapeutycznych organizowanych w Domu Samopomocy CARITAS w Pile, którzy zagrali także w przedstawieniu pt. ?Oblicza maski?. Na scenie zaprezentował się również ?Teatr w polu? z Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, ze spektaklem ?Czekając na Godota? w reżyserii młodego artysty Mateusza Konopackiego.

AWANS w PDK AWANS w PDK AWANS w PDK AWANS w PDK

(18.04.08)