Zabezpieczenia i fałszerstwa pieniędzy bez tajemnic

Data publikacji 14.06.2011

Mieliśmy przyjemność gościć dziś w naszej Szkole eksperta Skarbca Głównego Narodowego Banku Polskiego, panią Małgorzatę Śmierzyńską. Przybliżyła ona, w formie wykładu ...

Szkolenie bankowe Mieliśmy przyjemność gościć dziś w naszej Szkole eksperta Skarbca Głównego Narodowego Banku Polskiego, panią Małgorzatę Śmierzyńską. Przybliżyła ona, w formie wykładu multimedialnego, tematykę systemu zabezpieczeń polskich i europejskich (euro) monet oraz banknotów. Omówiła także najczęściej spotykane metody fałszerstw pieniędzy znajdujących się w obiegu.

Słuchacze kursu specjalistycznego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze, którzy wzięli udział w tym wykładzie, uzyskali cenne informacje, dodatkowo zilustrowane ciekawymi przykładami.

Dzięki uprzejmości Narodowego Banku Polskiego, Zakład Taktyki i Techniki Kryminalistycznej wzbogacił się również o materiały dydaktyczne, które będą służyć wszystkim obecnym i kolejnym adeptom sztuki policyjnej, realizującym tematy z zakresu fałszerstw pieniędzy i dokumentów.

Szkolenie bankowe Szkolenie bankowe Szkolenie bankowe

(23.04.08)