Słuchacze w jednostce terenowej

Data publikacji 14.06.2011

Zajęcia w Komendzie Powiatowej Policji w Pile od lat są stałym elementem procesu szkolenia słuchaczy kursów podstawowych zawodowych realizowanych w naszej Szkole.

Słuchacze w jednostce terenowej Zajęcia w Komendzie Powiatowej Policji w Pile od lat są stałym elementem procesu szkolenia słuchaczy kursów podstawowych zawodowych realizowanych w naszej Szkole. W dniach 15-17 kwietnia słuchacze VI kompanii, pod opieką wykładowców Zakładu Prewencji, zapoznawali się z zadaniami służby konwojowej, organizacją i sposobem pełnienia służby w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, zadaniami i rolą dyżurnego jednostki policji oraz pracą technika kryminalistyki.

Słuchacze w jednostce terenowej Z zainteresowaniem słuchali informacji przekazywanych przez policjantów KPP w Pile, dotyczących służby w jednostce. Poza merytoryczną stroną zagadnień, z którymi się zetknęli, zainteresowanie słuchaczy budziły również wymagania kwalifikacyjne osób na poszczególnych stanowiskach, a także zalety i niedogodności wykonywanej pracy. Takie zderzenie teorii z praktyką znacznie wzbogaciło wiedzę słuchaczy. Zajęcia, w ich przekonaniu, zaprocentują lepszym opanowaniem treści programowych.

Słuchacze w jednostce terenowej Słuchacze w jednostce terenowej Słuchacze w jednostce terenowej Słuchacze w jednostce terenowej

(17.04.08)