Bezpieczne wakacje

Data publikacji 14.06.2011

Uczniowie z klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, nad którymi pieczę sprawuje Szkoła Policji w Pile, rozpoczęły cykl zajęć poświęconych zbliżającym się dużymi krokami wakacjom.

Bezpieczne wakacje Uczniowie z klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile, nad którymi pieczę sprawuje Szkoła Policji w Pile, rozpoczęły cykl zajęć poświęconych zbliżającym się dużymi krokami wakacjom. W zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy uczniowie ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy, zgodnie z zasadą: zadaniem osoby udzielającej pierwszej pomocy jest utrzymanie przy życiu poszkodowanego i niedopuszczenie do powstania dalszych powikłań do chwili przybycia lekarza bądź karetki pogotowia ratunkowego. Cykl zajęć poświęcony tej tematyce będzie miał swój finał w postaci wystawy prac plastycznych wykonanych przez licealistów z klas policyjnych, która planowana jest na początku czerwca w naszej Szkole.

Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje Bezpieczne wakacje

(17.04.08)