Pierwsza pomoc w nowej pracowni

Data publikacji 14.06.2011

Kształcenie umiejętności w odpowiednio wyposażonych pracowniach dydaktycznych to jeden z elementów, które gwarantują sukces szkoleniowy. Jest to szczególnie ważne w zajęciach z ...

Pierwsza pomoc w nowej pracowni Kształcenie umiejętności w odpowiednio wyposażonych pracowniach dydaktycznych to jeden z elementów, które gwarantują sukces szkoleniowy. Jest to szczególnie ważne w zajęciach z pierwszej pomocy, gdzie w zdecydowanej większości program szkolenia przewiduje ćwiczenia praktyczne. Doceniając wagę tego elementu szkoleniowego przeprowadzona została modernizacja sali dydaktycznej, w której młodzi policjanci zgłębiają tajniki resuscytacji i masażu serca, uczą się opatrywania ran i udzielania pomocy ofiarom wypadków drogowych. Przeniesiona do większego pomieszczenia, doposażona w nowy, nowoczesny sprzęt dydaktyczny (kolejne dwa zestawy fantomów, defibrylator, nowoczesny zestaw ran) pozwala instruktorom na jeszcze większe upraktycznienie zajęć, lepszą ich organizację, a słuchaczom na szybsze opanowanie tak potrzebnych umiejętności.

Pierwsza pomoc w nowej pracowni Pierwsza pomoc w nowej pracowni Pierwsza pomoc w nowej pracowni Pierwsza pomoc w nowej pracowni

(09.04.08)