Sport to zdrowie, czyli Turniej Piłki Siatkowej

Data publikacji 14.06.2011

Pogoda nie zachęca jeszcze do spacerów, dlatego słuchacze Szkoły postanowili spędzić czas nie na świeżym powietrzu, ale równie zdrowo - rywalizując ze sobą w Turnieju Piłki Siatkowej, ...

Turniej siatkówki Pogoda nie zachęca jeszcze do spacerów, dlatego słuchacze Szkoły postanowili spędzić czas nie na świeżym powietrzu, ale równie zdrowo - rywalizując ze sobą w Turnieju Piłki Siatkowej, zorganizowanym przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji. W zawodach udział wzięli reprezentanci czterech kompanii. W toku zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła przybyła przed kilkoma dniami do Szkoły ? kompania II, drugie miejsce wywalczył zespół znanej z wolontariuszy kompanii V, trzecie ? zajęła reprezentacja najbardziej medialnej kompanii w Szkole ? kompania VI, a czwarte ? kompania IV. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Turniej siatkówki Turniej siatkówki Turniej siatkówki Turniej siatkówki

(20.03.08)