Pożegnanie na sportowo

Data publikacji 15.06.2011

Na sportowo pożegnaliśmy słuchaczy kompanii 1, 2 i 4, którzy w najbliższym czasie kończą szkolenie podstawowe. Okazją był turniej halowej piłki nożnej. Na parkiecie hali sportowej stawiło się ...

Pożegnanie na sportowo Na sportowo pożegnaliśmy słuchaczy kompanii 1, 2 i 4, którzy w najbliższym czasie kończą szkolenie podstawowe. Okazją był turniej halowej piłki nożnej. Na parkiecie hali sportowej stawiło się sześć drużyn słuchaczy i drużyna kadry Szkoły. Zawodnicy, podzieleni na dwie grupy, rozgrywali mecze systemem pucharowym. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym. Nie brakowało dramaturgii i emocji, pięknych akcji pod bramkami, parad bramkarzy, obronionych rzutów karnych. Pożegnanie na sportowo Zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna reprezentująca kompanię 4 pokonując w finale kolegów z kompanii 2.

Najlepsza drużyna zdobyła puchar ufundowany przez kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się słuchacze kompanii 1 pokonując drużynę kadry Szkoły. W turnieju uczestniczyły również drużyny z kompanii 3, 5 i 6. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a kończącym szkolenie życzymy powodzenia na egzaminach końcowych.

Pożegnanie na sportowo Pożegnanie na sportowo Pożegnanie na sportowo Pożegnanie na sportowo

(13.02.08)