Forum komendantów

Data publikacji 16.06.2011

Aktualnym problemom nurtującym policyjne szkolnictwo poświęcone było Forum kierowników jednostek szkoleniowych Policji, prowadzone przez kierownictwo Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji ...

alt Aktualnym problemom nurtującym policyjne szkolnictwo poświęcone było Forum kierowników jednostek szkoleniowych Policji, prowadzone przez kierownictwo Biura Kadr i Szkolenia Komendy Głównej Policji w osobach: Dyrektora Biura podinsp. Krzysztofa Łaszkiewicza oraz Zastępcy Dyrektora podinsp. Jacka Gila.

alt W trakcie dwudniowego posiedzenia komendanci szkół w Katowicach, Legionowie, Pile, Słupsku i Szczytnie oraz kierownicy ośrodków szkolenia w Gdańsku, Poznaniu i Łodzi dyskutowali o poprawie skuteczności szkolenia oraz perspektywach szkolnictwa policyjnego w aspekcie zmieniających się realiów.

(27.03.07)