Studenckie Koło Kryminalistyków

Data publikacji 16.06.2011

Czternaścioro studentów prawa, członków Studenckiego Koła Kryminalistyków Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z kierownikiem Zakładu Kryminalistyki ...

Studenci Czternaścioro studentów prawa, członków Studenckiego Koła Kryminalistyków Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, wraz z kierownikiem Zakładu Kryminalistyki prof. dr hab. Bogusławem Sygitem gościło w dniach 16-17.03.2007r. w Szkole Policji w Pile na warsztatach naukowych.

Studenci Podczas warsztatów studenci zapoznali się z historia Szkoły Policji w Pile oraz wzięli udział w prowadzonych przez wykładowców szkoły zajęciach dotyczących kryminalistycznego badania miejsca zdarzenia, przeszukania pomieszczeń oraz przestępczości samochodowej w Polsce.

W trakcie zajęć zdobywali wiedzę dotyczącą śladów kryminalistycznych, dokumentowania czynności wykonywanych na miejscu zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny miejsca zabójstwa i sporządzili pamiątkową daktyloskopię.

Studenci Studenci Studenci Studenci

(17.03.07)