Tic-tac

Data publikacji 16.06.2011

Czy to możliwe, że te kabelki i pudełko po Tic-Tacach to fragment skomplikowanego układu elektronicznego służącego do deaktywacji immobilizera samochodu? To jedno z pytań, na które ...

Tic-Tac Czy to możliwe, że te kabelki i pudełko po Tic-Tacach to fragment skomplikowanego układu elektronicznego służącego do deaktywacji immobilizera samochodu? To jedno z pytań, na które udzielali odpowiedzi wykładowca Zakładu Taktyki Tic-Tac Postępowań Przygotowawczych nadkom. Zbigniew Bogusz oraz Tomasz Kozłowski z ?Schadenburo ? Decker? z Gorzowa Wlkp.

Szkolenie przeprowadzone w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie to kolejne przedsięwzięcie wpisujące się w owocną współpracę pomiędzy ośrodkiem szkoleniowym Straży Granicznej i Szkołą Policji w Pile. Tym razem dotyczyło ono zaawansowanej taktyki i techniki zwalczania przestępczości samochodowej.

Tic-Tac Tic-Tac Tic-Tac Tic-Tac

(15.03.07)