Bratanki

Data publikacji 16.06.2011

Współpraca pomiędzy Ośrodkiem Szkolenia Policji w Poznaniu, który realizuje szkolenie podstawowe oraz doskonalenie zawodowe dla policjantów garnizonu wielkopolskiego a pilską Szkołą ma długą tradycję.

Bratanki Współpraca pomiędzy Ośrodkiem Szkolenia Policji w Poznaniu, który realizuje szkolenie podstawowe oraz doskonalenie zawodowe dla policjantów garnizonu wielkopolskiego a pilską Szkołą ma długą tradycję. Obecnie przyjmuje ona jeszcze bardziej skonkretyzowany wymiar, którym jest nałożone na Szkołę zadanie wsparcia Ośrodka na niwie szkoleniowo-metodycznej. Bratanki Rozwój zaplecza dydaktycznego oraz podnoszenie jakości szkolenia mają bowiem zasadnicze znaczenie dla edukacji policyjnych kadr.

W dniu 14 marca odbyło się spotkanie kierownika poznańskiego ośrodka mł. insp. Piotra Witkowskiego z zastępcami komendanta Szkoły Policji w Pile ? mł. insp. Witoldem St. Majchrowiczem i Romanem Biernackim. Uzgodniono na nim plan współpracy na najbliższy okres, zarówno w zakresie wymiany materiałów szkoleniowych, wspólnych szkoleń, jak i staży dla kadry dydaktycznej.

Bratanki Bratanki Bratanki Bratanki

(15.03.07)