Młodzież w Szkole

Data publikacji 16.06.2011

Naszą Szkołę odwiedzili uczniowie klasy III gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile.

Naszą Szkołę odwiedzili uczniowie klasy III gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile. Podczas wizyty młodzież wraz z opiekunem miała okazję zapoznać się z historią 79-letniego gmachu Szkoły. Uczniowie obejrzeli nowoczesną bibliotekę, zabytkowe witraże znajdujące się w auli, a w szkolnej galerii sztuki - wystawę obrazów autorstwa Danuty Dagry Grabowskiej. Zapoznali się z zasadami bezpiecznego używania broni i zwiedzili szkolną strzelnicę. Uczestniczyli też w zajęciach odbywających się w pomieszczeniach oględzinowych, natomiast w sali daktyloskopijnej każdy mógł wykonać profesjonalne odciski swoich linii papilarnych. Na zakończenie wizyty wszyscy pozowali do pamiątkowego zdjęcia.

Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka

(23.02.07)