Najlepsi strzelcy

Data publikacji 16.06.2011

Dwanaście 3-osobowych zespołów stanęło 27 lutego 2007 r. do rywalizacji o tytuł najlepszego strzelca spośród słuchaczy Szkoły Policji w Pile. Zawody, będące jednocześnie ...

Strzelanie Dwanaście 3-osobowych zespołów stanęło 27 lutego 2007 r. do rywalizacji o tytuł najlepszego strzelca spośród słuchaczy Szkoły Policji w Pile. Zawody, będące jednocześnie formą doskonalenia zawodowego policjantów, polegały na oddaniu 10 strzałów (2 x 5 z wymianą magazynka) do tarczy z odległości 20 m w czasie 2 min.

Strzelanie W klasyfikacji drużynowej I miejsce i puchar ufundowany przez kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji zdobył pierwszy zespół kompanii 4 uzyskując wynik 239 pkt. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Barbara Piotrowiak, Marek Sumisławski i Maciej Święcichowski. II miejsce i puchar przewodniczącego Zarządu Szkolnego NSZZ Policjantów zdobył drugi zespół kompanii 6 (214 pkt), a na III miejscu uplasował się drugi zespół kompanii 3 (213 pkt), zdobywając puchar instruktorów szkolenia strzeleckiego.

Strzelanie W klasyfikacji indywidualnej I miejsce z wynikiem 88 pkt zajęła Barbara Piotrowiak (kompania 4), II miejsce z wynikiem 86 pkt zajął Bogusław Goły (kompania 5), natomiast III miejsce z wynikiem 83 pkt zajął Maciej Głazowski (kompania 3).

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy, karnety wstępu na basen oraz drobne upominki ufundowane przez prezesa Klubu Honorowych Dawców Krwi ?Erka?. Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwali instruktorzy szkolenia strzeleckiego: asp. szt. Andrzej Kwiatkowski i asp. szt. Sławomir Jurczyński.