Wycieczka

Data publikacji 28.06.2011

Szkołę odwiedzili uczniowie klasy IIIc gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile. Młodzież, wraz z opiekującą się nimi nauczycielką wiedzy o społeczeństwie, mgr Krystyną Mańkowską, miała okazję ...

Szkołę odwiedzili uczniowie klasy IIIc gimnazjum z Zespołu Szkół nr 1 im. Jana Brzechwy w Pile. Młodzież, wraz z opiekującą się nimi nauczycielką wiedzy o społeczeństwie, mgr Krystyną Mańkowską, miała okazję zapoznać się z ponadpięćdziesięcioletnią historią Szkoły. Uczniowie podziwiali także ekspozycję w Galerii Sztuki AKWARIUM oraz obejrzeli szkolną bibliotekę. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się sale wykładowe, pomieszczenia oględzinowe oraz strzelnica, która wzbudziła najwięcej emocji.

Podczas spotkania, młodzież zadawała mnóstwo pytań, na które starali się odpowiedzieć oprowadzający wycieczkę, podinsp. Zbigniew Siedłowski oraz mgr Anna Fons. Omawiane zagadnienia dotyczyły warunków doboru do policji, metod pracy dochodzeniowo ? śledczej, przepisów prawa oraz konsekwencji grożących młodzieży nadużywającej alkoholu. Na zakończenie wycieczki każdy z uczestników otrzymał daktyloskopijną pamiątkę - profesjonalnie wykonane, własne odbitki linii papilarnych. Żegnając się, uczniowie obiecali, że powrócą tutaj za kilka lat, już jako młodzi słuchacze naszej Szkoły!

Wycieczka Wycieczka Wycieczka Wycieczka

(17.10.06)