Rozpoczęcie kursu

Data publikacji 18.06.2011

100 słuchaczy rozpoczęło w dniu 7 sierpnia szkolenie zawodowe podstawowe dla policjantów, którzy odbyli już wcześniej służbę kandydacką. Celem szkolenia, które trwać będzie 2 miesiące, jest kompleksowe przygotowanie słuchaczy do ...

Rozpoczęcie kursu 100 słuchaczy rozpoczęło w 7 sierpnia szkolenie zawodowe podstawowe dla policjntów, którzy odbyli już wcześniej służbę kandydacką. Rozpoczęcie kursu Celem szkolenia, które trwać będzie 2 miesiące, jest kompleksowe przygotowanie słuchaczy do wykonywania zadań służbowych na stanowisku aplikanta w służbie prewencyjnej, w komórkach organizacyjnych patrolowo-interwencyjnych oraz w oddziałach prewencji.

Rozpoczęcie kursu Szkolenia zakończone zostanie egzaminem a absolwenci, po uzyskaniu oceny pozytywnej, otrzymają świadectwo potwierdzające uzyskanie kwalifikacji zawodowych. Rozpoczęcie kursu

9 sierpnia w Szkole uroczyście rozpoczęto kurs podstawowy. 57 słuchaczy swoja przygodę z Policją rozpoczęło po pomyślnym przejściu egzaminów wstępnych. Teraz, przez sześć miesięcy, zdobywać będą podstawowe wiadomości dotyczące pracy policyjnej.

(10.08.06)