Data publikacji 28.06.2011

Szkoła Policji w Pile wraz z Klubem HDK PCK "eRka" wzięła udział w XIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na rzecz WOŚP słuchacze wolontariusze oddali 19,35 litrów krwi oraz zebrali ponad 1400 zł. Cenną inicjatywę podjął Samorząd Słuchaczy Szkoły. Postanowili oni dodatkowo przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na ulicach Piły w dniu finału. 20 słuchaczy wolontariuszy zostało przydzielonych przez organizatorów do większości kwestujących na terenie miasta. Ponadto 20 słuchaczy, wraz z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pile, patrolowało miasto. W koncercie finałowym, który odbył się w Pilskim Domu Kultury wystąpił zespół "Awans" złożony ze słuchaczy Szkoły.