NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc

Dzięki uprzejmości Pani Komendant Szkoły Policji w Pile insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej, w dniu 13 lutego br., odbyły się Mistrzostwa Szkoły Policji w Pile w wyciskaniu sztangi na ławce poziomej ½ masy własnego ciała.

Zawody zorganizowane pod okiem kadry Szkoły: nadkom. Wojciecha Kura, podkom. Przemysława Zublewicza, asp. szt. Ryszarda Rudnickiego oraz asp. Filipa Urbańskiego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 35 zawodniczek i zawodników. Zmagania siłaczy wspierali żywiołowo dopingujący koleżanki i koledzy z poszczególnych kompanii. Szczególnie zacięta walka miała miejsce w kategorii mężczyzn, dlatego zwycięzca został wyłoniony dopiero po dogrywce.

W kategorii kobiet na podium stanęli:

I miejsce post. Magdalena Olszewska – kompania 3, 26 kg – 34 powtórzenia

II miejsce post. Klaudia Urbaniak – kompania 6, 32 kg – 23 powtórzenia

III miejsce post. Sylwia Komasa – kompania 3,  33 kg - 21 powtórzenia

W kategorii mężczyzn na podium stanęli:

I miejsce post. Frątczak Arkadiusz – kompania 3, 44 kg – 86 powtórzenia (dogrywka – 85)

II miejsce post. Daniel Szymkun – kompania 3, 44 kg – 86 powtórzenia (dogrywka – 72)

III miejsce post.  Dominik Kowalczyk - kompania 3, 45 kg- 85 powtórzenia

Zawodnicy, którzy uplasowali się na podium otrzymali dyplomy, medale oraz puchary okolicznościowe ufundowane przez Zarząd NSZZ Policjantów w Szkole Policji w Pile.

WOSiD/WP

• Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc