NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

W dniu 13 lipca 2019 r. w Tarnówce, w ramach Turnieju Piłkarskiego Asta Cup, odbył się Turniej Piłki Nożnej „Oldboy” o Puchar Grzegorza Piechowiaka – Posła na Sejm RP.

Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Tarnówka Jacek Mościcki oraz reprezentant Polski w piłce nożnej Jakub Wawrzyniak.

W turnieju uczestniczyły następujące reprezentacje:

- Polonia Jastrowie,

- Tarnovia Tarnówka,

- Asta-Bud,

- Grupa Asta,

- Sparta Złotów,

- Szkoła Policji w Pile.

Drużyny rywalizowali systemem każdy z każdym. Po zaciętych pojedynkach i przy gorącym aplauzie kibiców reprezentacja Szkoły Policji w Pile zakończyła zmagania na pierwszym miejscu.

To już drugi sukces naszej reprezentacji w tym roku. We wrześniu następne zmagania, tym razem na trenie Szkoły Policji w Pile odbędą się Mistrzostwa Jednostek Szkoleniowych Policji, w których nasza drużyna będzie broniła tytułu mistrzowskiego.

Uczestnictwo szkolnej reprezentacji wsparł Zarząd Szkolny NSZZ Policjantów.

NSZZP/Sebastian Wegner

• Turniej Piłki Nożnej OLBOY o Puchar Grzegorza Piechowiaka, Posła na Sejm RP.