NSZZ Policjantów przy Szkole Policji w Pile

W dniu 7 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

W turnieju wzięło udział sześć zespołów, w tym reprezentacja pilskiej Szkoły Policji.

Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Pile. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Szkoły Policji w Pile, która przegrała rywalizację o pierwsze miejsce tylko różnicą bramek. Trzecie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Złotowie.

W tym roku po raz pierwszy przyznano tytuł najbardziej sympatycznej drużyny, który trafił do drużyny Kuratorów.

Na uwagę zasługuje wyróżnienie dla reprezentanta pilskiej Szkoły, mł. asp. Sebastiana Polaka który okazał się najlepszym zawodnikiem turnieju.  Nie zabrakło kulturalnego dopingu dla naszej drużyny, ponieważ około stu słuchaczy, którzy nie tak dawno rozpoczęli kurs przybyło do hali przy ulicy Podchorążych.

​NSZZP/Sebastian Wegner