IPA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji

Mikołaj w pilskiej Szkole Policji

Grudzień to miesiąc radosny, to czas pełen wyczekiwania i przygotowań. W radiu można usłyszeć świąteczne utwory, a dzieci w tym czasie chętnie recytują wierszyki i śpiewają piosenki o świętym Mikołaju. 04 grudnia Mikołaj, z workiem pełnym smakołyków i prezentów, pojawił się również w Szkole Policji w Pile.

W środę aula Szkoły Policji w Pile zmieniła się w świąteczne, magiczne miejsce wspólnych gier, zabaw i spotkań ze św. Mikołajem. Impreza zorganizowana przez Szkołę, NSZZ Policjantów, NSZZ Pracowników Policji oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA  adresowana była do dzieci pracowników i funkcjonariuszy Szkoły Policji w Pile.

Animacje w postaci konkursów, świątecznej zumby, pisania listów do św. Mikołaja, baniek mydlanych, dmuchanego zamku i zabaw z chustą były główną atrakcją imprezy.

Z  tym, że nic  nie przebije spotkania ze św. Mikołajem, który po wysłuchaniu świątecznych wierszyków i piosenek w wykonaniu dzieci, obdarował wszystkich słodkimi upominkami. Dla dzieci i ich opiekunów przygotowano również słodki poczęstunek, który wzbudził duże zainteresowanie wśród naszych wyjątkowych gości.

SP/Sebastian Wegner