Koło SEiRP

Spotkanie wigilijne emerytów

W dniu 13 grudnia 2019r. Zarząd Koła nr 1 SEiRP przy Szkole Policji w Pile zorganizował spotkanie wigilijne dla Koleżanek i Kolegów emerytów i rencistów policyjnych.

Tegoroczne spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Komendant Szkoły Policji insp. Beata Różniak-Krzeszewska oraz kapelan pilskiej Policji ks. Antoni Tofil.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń świąteczno-noworocznych złożonych przez Prezesa Koła nr 1 kol. Krzysztofa Górkę. Zebrani minutą ciszy uczcili pamięć czterech kolegów, którzy w 2019r. odeszli od nas na zawsze. Życzenia zebranym złożyła Pani Komendant, która poinformowała, że w planie pracy Szkoły na 2020r. znalazł się Dzień Seniora i zaprosiła do udziału w tym wydarzeniu.  Ks. Antoni Tofil przekazał kilka refleksji nawiązujących do atmosfery i charakteru Świąt Bożego Narodzenia oraz zaintonował kolędę. Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, przełamali się opłatkiem, by potem zasiąść przy wigilijnym stole.

• Spotkanie wigilijne emerytów