Koło SEiRP

Spotkanie wigilijne 2018

Data publikacji 02.01.2019

W dniu 14 grudnia 2018 r. Zarząd Koła nr 1 SEiRP przy Szkole Policji w Pile zorganizował spotkanie wigilijne dla emerytów i rencistów policyjnych. Tegoroczne spotkanie zaszczycili swoją obecnością: Zastępca Prezydenta Piły Krzysztof Szewc, Kapelan pilskiej Policji ks. Antoni Tofil oraz Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile nadkom. dr Marcin Druszcz.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń świąteczno-noworocznych złożonych przez Prezesa Koła nr 1 kol. Krzysztofa Górkę. Zebrani uczcili minutą ciszy pamięć koleżanek i kolegów, którzy w 2018 r. odeszli od nas na zawsze. Życzenia zebranym złożyli także: Krzysztof Szewc oraz nadkom. dr Marcin Druszcz, który przekazał życzenia od Pani Komendant Szkoły insp. Beaty Różniak-Krzeszewskiej. Ks. Antoni Tofil przekazał natomiast kilka refleksji nawiązujących do atmosfery i charakteru Świąt Bożego Narodzenia oraz zaintonował kolędę. Następnie wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, przełamując się opłatkiem.

SEiRP /Sebastian Wegner