Mamy podium

Reprezentacja Szkoły Policji w Pile zajęła trzecie miejsce w XIII Halowych Mistrzostwach Polski MSWiA w Piłce Nożnej „Mielno 2016”, podczas których do rywalizacji stanęło 20 drużyn.

Nasza drużyna reprezentowana była przez wykładowców Zakładu Prewencji i Technik Interwencji - asp. Ryszarda Rudnickiego oraz mł. asp. Przemysława Zublewicza.

W drodze do finału szkolna drużyna pokonała reprezentacje KMP w Koszalinie, KWP w Poznaniu, KWP w Radomiu  oraz KWP w Szczecinie. Poniesiona w półfinale porażka w meczu z reprezentacją KWP w Kielcach pozwoliła naszej reprezentacji na rywalizację o trzecie miejsce, z której Szkoła Policji w Pile wyszła zwycięsko.

Szkoła Policji w Pile od kilku lat uczestniczy we wspomnianych mistrzostwach, jednak pierwszy raz w historii udało się zająć miejsce na podium.

Paulina Politowska