Mielno 2014

Data publikacji 18.12.2014

W dniach 4-6 grudnia reprezentacja Szkoły wzięła udział w mistrzostwach Polski służb MSW w halowej piłce nożnej - Mielno 2014 r. Turniej odbywa się cyklicznie ...

Mielno 2014 W dniach 4-6 grudnia reprezentacja Szkoły wzięła udział w mistrzostwach Polski służb MSW w halowej piłce nożnej - Mielno 2014 r. Turniej odbywa się cyklicznie pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Swoje reprezentacje wystawiły poszczególne komendy wojewódzkie Policji, a także oddziały Straży Granicznej. Łącznie w turnieju wzięły udział 22 zespoły. Drużyna w składzie: podinsp. Wojciech Thiel, podinsp. Jacek Słoński, kom. Piotr Sochacki, podkom. Wojciech Kur, mł. asp. Przemysław Zublewicz wsparta przez czterech kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Pile zajęła 9. miejsce. Należy dodać, iż w sporej części zespołów występowali zawodnicy, którzy cały czas profesjonalnie grają w piłkę nożną i mieli za sobą występy na boiskach piłkarskich nawet na poziomie ekstraklasy. W turnieju pierwsze miejsce zajęła reprezentacja KWP w Katowicach, drugie miejsce - reprezentacja KGP, trzecie miejsce - reprezentacja ABW.

Mielno 2014 Mielno 2014 Mielno 2014 Mielno 2014

autor: Wojciech Kur