Pięknieje w oczach

Data publikacji 26.11.2013

Pięknieje w oczach Już od kilku tygodni spacerujący brzegiem rzeki mogą podziwiać nowe inwestycje naszej Szkoły – rozbudowę hali sportowej i budowę boisk.

A jest na co popatrzeć, ponieważ za kilkanaście dni prace zostaną zakończone. Dla uważnych spacerowiczów - obserwatorów, którzy pamiętają jak ten teren wyglądał przed kilkoma miesiącami jest to prawdziwa gratka. Nie tylko bowiem wzniesiono całkowicie nowy budynek wzbogacający zaplecze dydaktyczne hali sportowej, ale także wykonano boiska, siłownię na otwartym powietrzu, a na gmachu sali sportowej namalowano widoczne z daleka logo Szkoły. Widok ten budzi zaciekawienie mieszkańców i nie da się ukryć, ze dzięki niemu zarówno Szkoła jak i Piła wypiękniały. Wystarczy spojrzeć na fotografie.

Pięknieje w oczach Pięknieje w oczach Pięknieje w oczach Pięknieje w oczach

autor: Anna Fons