Październikowe spotkanie z samorządem

Data publikacji 24.10.2013

Październikowe spotkanie z samorządem Kontynuując dobrą tradycję i doceniając wartość właściwej komunikacji wewnętrznej, kierownictwo Szkoły systematycznie współpracuje z samorządem słuchaczy. Spotkanie z Komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim oraz zastępcą Komendanta nadzorującym pion dydaktyczny mł. insp. Piotrem Gacą poświęcone było zbliżającym się egzaminom, kończącym szkolenie podstawowe SZP-IV/13 oraz kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej.
Z rąk Komendanta Szkoły symboliczny upominek otrzymał post. Grzegorz Zając z kompanii V. W ten skromny sposób uhonorowany został jego wkład w działalność samorządu słuchaczy oraz pracę wolontaryjną na rzecz społeczności lokalnej, a także udział w organizacji akcji honorowego oddawania krwi.

Październikowe spotkanie z samorządem Październikowe spotkanie z samorządem Październikowe spotkanie z samorządem Październikowe spotkanie z samorządem

autor: Wojciech Thiel

(24.10.13)