Jesienne przedszkolaki

Data publikacji 15.10.2013

Jesienne przedszkolaki Kolejne grupa przedszkolaków odwiedziła naszą Szkołę. W jesienne przedpołudnie zawitali do nas milusińscy z Publicznego Przedszkola nr 4 w Pile. Dzieci zapoznały się z historią Szkoły i jej budynku. Poznały legendę o herbie znajdującym się na gmachu i tajemniczej wystającej z niego cegle, która gdyby została wyjęta, spowodowałaby zawalenie się całego budynku. Goście zwiedzili również szkolną Bibliotekę, z okien której podziwiali „drzewo sandałowe”, owocujące butami pozostawianymi na pamiątkę przez słuchaczy i byłych pracowników. Dzieci wybrały także najładniejszy obraz z wystawy kołobrzeskich artystów znajdującej się w szkolnej Galerii Sztuki „Akwarium” oraz dowiedziały się sporo o bezpieczeństwie w domu i na drodze, jak również posiadły wiedzę dotyczącą śladów kryminalistycznych. Mali goście mieli również możliwość obejrzenia walizki kryminalistycznej i wykonania pamiątkowej daktyloskopii.

Jesienne przedszkolaki Jesienne przedszkolaki Jesienne przedszkolaki Jesienne przedszkolaki

autor: Anna Fons

(15.10.13)