3 vs. 4 - 2013 - Szkoła Policji w Pile

3 vs. 4

Data publikacji 01.10.2013

Już od kilku lat przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile w czwartkowe wieczory organizują piłkarskie gierki na pilskich orlikach. Podobne zawody miały miejsce ...

3 vs. 4 Już od kilku lat przedstawiciele kadry Szkoły Policji w Pile w czwartkowe wieczory organizują piłkarskie gierki na pilskich orlikach. Podobne zawody miały miejsce w dniu 26 września. Drużyna kompanii 3 wspierana przez podinsp. Jacka Słońskiego, podkom. Wojciecha Kura, st. asp. Ryszarda Rudnickiego i drużyna kompanii 4, wspierana przez kom. Piotra Sochackiego i sierż. szt. Przemysława Zublewicza stoczyły pojedynek, w którym nie brakowało emocji. Zacięta rywalizacja zakończyła się sprawiedliwym wynikiem 3 do 3. Drużyny już zapowiedziały rewanż.

autor: Artur Godlewski

(01.10.13)