Zajęcia Muaythai

Data publikacji 19.09.2013

Od września ruszyły w naszej Szkole treningi Muaythai, prowadzone przez sierż. sztab. Tomasza Ptaka instruktora technik interwencji z Zakładu Interwencji Policyjnych ...

Zajęcia Muaythai Od września ruszyły w naszej Szkole treningi Muaythai, prowadzone przez sierż. sztab. Tomasza Ptaka instruktora technik interwencji z Zakładu Interwencji Policyjnych Szkoły oraz Wielkopolskiego Zrzeszenia Muaythai BLACK BIRD - Piła.
Muaythai jako sztuka walki wykorzystuje szeroką gamę technik nożnych i ręcznych, a w szczególności jest nastawiona na uderzenia łokciami, kolanami oraz walkę w klinczu. Przygotowuje do realiów walki zarówno w ringu, jak i w samoobronie, można ją uprawiać bez względu na wiek i płeć, każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczą tylko chęci, a włożony wysiłek na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zapraszamy wszystkich chętnych słuchaczy na zajęcia, które odbywają się, w każdą środę w sali sportowej Szkoły w godz. 16:00 - 17.30.

Zajęcia Muaythai

autor: Sylwester Urbaniak