15-lecie WTZ Caritas

Data publikacji 11.09.2013

Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki był jednym z honorowych gości zaproszonych na jubileuszowe obchody 15-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej CARITAS ...

15-lecie WTZ Caritas Komendant Szkoły insp. Jerzy Powiecki był jednym z honorowych gości zaproszonych na jubileuszowe obchody 15-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej CARITAS przy parafii pw. św. Stanisława Kostki w Pile. Wspomnianymi WTZ-ami opiekuje się kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki. Podczas uroczystości, z ciekawymi programami artystycznymi wystąpili ich uczestnicy, prezentując występy taneczne i muzyczne. Występy te spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności, wśród której oprócz ich opiekunów, delegacji zaprzyjaźnionych WTZ-ów z regionu, zasiedli także przedstawiciele władzy wykonawczej RP, władz powiatowych, miejskich i samorządowych. Wszyscy nie szczędzili pochwał, słów uznania zarówno dla ks. Nowickiego, jak i kierownictwa Warsztatów. Podczas gali została także przedstawiona (w formie prezentacji multimedialnej) historia powstania Warsztatów, a osoby, które wspierały ten szczytny cel, zostały wyróżnione okolicznościowymi dyplomami i bukietami kwiatów.
Komendant Szkoły złożył na ręce ks. Nowickiego okolicznościowy list, w którym podziękował za dotychczasową współpracę i życzył dalszych sukcesów w realizacji nakreślonych celów, społecznego wsparcia dla działań służących pomocy drugiemu człowiekowi, wytrwałości, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i ludzkiej życzliwości.

15-lecie WTZ Caritas 15-lecie WTZ Caritas 15-lecie WTZ Caritas 15-lecie WTZ Caritas

autor: Anna Fons

(11.09.13)