Systemy informacyjne w służbie Policji

Data publikacji 10.09.2013

Kursy specjalistyczne dla funkcjonariuszy Policji oraz osób cywilnych pracujących w ramach działania służby kryminalnej i śledczej z zakresu ...

Systemy informacyjne w służbie Policji Kursy specjalistyczne dla funkcjonariuszy Policji oraz osób cywilnych pracujących w ramach działania służby kryminalnej i śledczej z zakresu Krajowego Systemu Informacyjnego Policji organizowany jest w naszej Szkole już od pięciu lat. Do grona osób, które ukończyły tę formę szkolenia dołączyło kolejnych 21 osób. W ciągu pięciu dni nabyli oni wiedzę i umiejętności niezbędne do korzystania z policyjnych i pozapolicyjnych systemów informacyjnych wykorzystywanych przez Policję, z zakresu rejestracji osoby oraz pojazdu dokumentu i rzeczy. Uczestnicy kursu mieli okazję zapoznać się z nową funkcjonalnością środowiska KSIP bazy roboczej, a dodatkowo także wymienić opinie na temat poruszanego tematu.
Kurs został przeprowadzony przez wykładowców Zakładu Służby Kryminalnej: podinsp. Roberta Kreczmera oraz asp. Artura Lepalczyka. W bieżącym roku Szkoła planuje przeprowadzenie jeszcze dwóch edycji tego typu kursu.

autor: Marzena Brzozowska

(10.09.13)