Kurs specjalistyczny

Data publikacji 03.09.2013

Wczoraj, w obecności kadry kierowniczej, zastępca komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca zainaugurował kolejną w tym roku edycję kursu specjalistycznego ...

Kurs specjalistyczny Wczoraj, w obecności kadry kierowniczej, zastępca komendanta Szkoły mł. insp. Piotr Gaca zainaugurował kolejną w tym roku edycję kursu specjalistycznego dla policjantów w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno - rozpoznawczych i dochodzeniowo - śledczych.
Stu słuchaczy z garnizonów: opolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, śląskiego, małopolskiego, kujawsko - pomorskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i łódzkiego przez kolejnych 41 dni szkoleniowych będzie wzbogacać swoją wiedzę oraz kształcić umiejętności z zakresu czynności procesowych wykonywanych w postępowaniu karnym, czynności o charakterze operacyjnym, podejmowania czynności wykrywczych w różnych kategoriach przestępstw. Ponadto słuchacze ci będą doskonalić umiejętności z zakresu wykorzystania siły fizycznej i innych środków przymusu bezpośredniego w technikach interwencji oraz strzelaniu.

autor: Wojciech Thiel

(03.09.13)