Pożegnanie słuchaczy

Data publikacji 28.08.2013

79 słuchaczy reprezentujących garnizony pomorski, lubuski i wielkopolski ukończyło szkolenie zawodowe podstawowe. Wszyscy pomyślnie przebrnęli przez egzamin ...

Pożegnanie słuchaczy 79 słuchaczy reprezentujących garnizony pomorski, lubuski i wielkopolski ukończyło szkolenie zawodowe podstawowe. Wszyscy pomyślnie przebrnęli przez egzamin kończący szkolenie z bardzo wysoką średnią, wynoszącą 4,99.
W trakcie 127 dni szkoleniowych uczestnicy zdobywali wiedzę i umiejętności z zakresu prewencji, taktyki i technik interwencji, wyszkolenia strzeleckiego oraz zagadnień prawnych i kryminalistycznych.
Jesteśmy przekonani, że opuszczający naszą Szkołę policjanci zostali dobrze przygotowani do wykonywania czekających ich zadań służbowych w jednostkach macierzystych.

Pożegnanie słuchaczy Pożegnanie słuchaczy Pożegnanie słuchaczy Pożegnanie słuchaczy

autor: Wojciech Thiel

(28.08.13)