Gorący finał

Data publikacji 18.07.2013

Po 41 dniach, wypełnionych intensywnym cyklem szkoleniowym, zakończył się kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej ...

Gorący finał Po 41 dniach, wypełnionych intensywnym cyklem szkoleniowym, zakończył się kurs specjalistyczny dla policjantów służby kryminalnej w zakresie wykonywania wybranych czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych. To najdłuższy z kursów organizowanych w jednostkach szkoleniowych Policji w ramach doskonalenia zawodowego. Tym razem do egzaminu kończącego kurs przystąpiło 112 policjantów z garnizonów: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.
Zakres merytoryczny kursu obejmuje zagadnienia związane z prowadzeniem postępowań przygotowawczych, wykonywaniem czynności operacyjnych, procesem wykrywczym wybranych przestępstw, taktyką i techniką interwencji oraz szkoleniem strzeleckim.

Gorący finał Gorący finał Gorący finał

autor: Artur Godlewski