Nie zapominamy

Data publikacji 12.07.2013

Grupa wolontariuszy z naszej Szkoły odwiedziła najmłodszych pacjentów oddziału dzieci starszych w pilskim szpitalu. Przedstawiciele samorządu ...

Nie zapominamy Grupa wolontariuszy z naszej Szkoły odwiedziła najmłodszych pacjentów oddziału dzieci starszych w pilskim szpitalu. Przedstawiciele samorządu szkolnego przekazali dzieciom upominki w postaci pluszowych maskotek, zabawek, książek, gier planszowych oraz słodyczy. Najbardziej korzystny efekt takiej „terapii”, towarzyszący każdemu spotkaniu, to głośny śmiech dzieci, dochodzący ze szpitalnej świetlicy. W akcję zbierania upominków dla dzieci bardzo mocno zaangażowali się słuchacze kursu specjalistycznego dla policjantów służb kryminalnych OD-II/13, za co tą drogą wyrażamy podziękowanie, życząc jednocześnie udanego egzaminu końcowego w dniu 16 lipca 2013 roku. Nie mniejsze zaangażowanie reprezentują krwiodawcy, których czternastoosobowa grupa dzisiaj w terenowym oddziale PCK oddała łącznie ponad pięć litrów krwi. Działalność Szkoły w obszarze wolontariatu to dowód na to, że są wśród nas ludzie, którym nie jest obojętny los człowieka potrzebującego.

Nie zapominamy Nie zapominamy Nie zapominamy Nie zapominamy

autor: Wojciech Thiel