Po stronie prawa

Data publikacji 31.01.2013

Jak nikt inny w Szkole zna z pewnością największą liczbę łacińskich sentencji dotyczących prawa. Mało tego, zna ich wymiar praktyczny. Nic w tym dziwnego, ...

Po stronie prawa Jak nikt inny w Szkole zna z pewnością największą liczbę łacińskich sentencji dotyczących prawa. Mało tego, zna ich wymiar praktyczny. Nic w tym dziwnego, zajmował się prawem przez wiele lat, w tym na stanowisku radcy prawnego w naszej Szkole od 1990 roku. A ponieważ czas mija (niestety) bardzo szybko, dziś Mieczysław Stankiewicz przechodzi na zasłużoną emeryturę.
Z tej okazji w gabinecie komendanta Szkoły insp. Jerzego Powieckiego odbyła się uroczystość pożegnania pana Stankiewicza. W spotkaniu uczestniczyli: zastępca komendanta mł. insp. Piotr Gaca, kierownik Sekcji Prezydialnej podinsp. Dorota Witkowska oraz w zastępstwie kierownika Wydziału Kadr – podkom. Mariusz Miernowski.
Pan Stankiewicz otrzymał serdeczne podziękowania, list gratulacyjny oraz drobny upominek – filiżankę ze spodkiem z nadrukiem wizerunku Szkoły.

Po stronie prawa Po stronie prawa Po stronie prawa Po stronie prawa

autor: Anna Fons