Pierwsze w tym roku

Data publikacji 08.01.2013

Pierwsze w tym roku W sali konferencyjnej doszło do pierwszego w tym roku spotkania samorządu szkolnego z zastępcą komendanta ds. dydaktycznych mł. insp. Piotrem Gacą. Zastępca komendanta poinformował o zasadach oceniania obowiązujących podczas szkolenia oraz zwrócił uwagę na systematyczne przyswajanie wiedzy i terminowe zaliczanie materiału. Omawiając kwestie szkolenia, wspomniał o bazie zadań testowych do wszystkich wymaganych programem zaliczeń i egzaminów okresowych. Baza ta została opracowana przez doświadczonych nauczycieli policyjnych, pod nadzorem właściwych merytorycznie kierowników komórek dydaktycznych.
Mł. insp. P. Gaca poinformował o konsekwencjach braku zaliczenia lub otrzymania oceny negatywnej z egzaminu przewidzianego w programie szkolenia zawodowego. Zwrócił uwagę na odpowiednie przygotowanie się do zbliżającego egzaminu końcowego.
Na spotkaniu została też poruszona kwestia udziału kadry i słuchaczy Szkoły w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwsze w tym roku Pierwsze w tym roku Pierwsze w tym roku Pierwsze w tym roku

autor: Wojciech Thiel

(08.01.13)