Festiwal Kryminału ?Kryminalna Piła? 2013

Data publikacji 07.01.2013

Odkrywamy już coraz więcej tajemnic związanych z Festiwalem Kryminału ?Kryminalna Piła? 2013. Przypominamy, że jest to wspólne przedsięwzięcie Regionalnego ...

Festiwal Kryminału ?Kryminalna Piła? 2013 Odkrywamy już coraz więcej tajemnic związanych z Festiwalem Kryminału ?Kryminalna Piła? 2013. Przypominamy, że jest to wspólne przedsięwzięcie Regionalnego Centrum Kultury ?Fabryka Emocji? i Szkoły Policji w Pile, które odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w dniach 20 - 22 marca 2013 roku.

W jego ramach odbywać będą się:

• spotkania autorskie z pisarzami (naszymi gośćmi będą: Marek Krajewski, Marcin Wroński, Mariusz Czubaj, Katarzyna Bonda, Bogdan Lach, Paweł Pollak i Ryszard Ćwirlej);
  • kryminalna gra miejska (kierowana do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych);
  • interaktywna wystawa sprzętu techniki kryminalistycznej (przygotowana przez wykładowców Zakładu Kryminalnego Szkoły Policji w Pile);
  • noc z filmami kryminalnymi;
  • ogłoszenie wyników i nagrodzenie laureatów konkursu literackiego na opowiadanie kryminalne z Piłą w tle.

Już dziś gorąco zapraszamy wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w tej niecodziennej i po raz pierwszy w naszym mieście realizowanej imprezy, w której także wykładowcy Szkoły Policji w Pile odcisną swój ?kryminalistyczny ślad?.

autor: Leszek Koźmiński

(07.01.13)