Pierwsze szlify

Data publikacji 09.01.2012

Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Malborka oraz drugoklasiści z Zespołu Szkół ze Starej Łubianki po raz pierwszy odwiedzili ...

Pierwsze szlify Uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Malborka oraz drugoklasiści z Zespołu Szkół ze Starej Łubianki po raz pierwszy odwiedzili naszą Szkołę. Goście zapoznali się z historią Szkoły oraz jej budynku, obejrzeli sale oględzinowe i pomieszczenia tematyczne, bibliotekę oraz aulę.

Wśród starszych duże zainteresowanie wywołała daktyloskopia oraz pogadanka dotyczącą szkodliwego wpływu na zdrowie narkotyków i dopalaczy, przeprowadzona przez podinsp. Jarosława Zientkowskiego ? starszego wykładowcę Zakładu Kryminalnego. Młodsi z kolei zainteresowali się daktyloskopią, zawartością walizki kryminalistycznej i najnowszą wystawą w szkolnej galerii sztuki ?Akwarium?.

Pierwsze szlify Pierwsze szlify Pierwsze szlify

autor: Anna Fons