Letnie pożegnania

Na przełomie lipca i sierpnia 2019 r. Szkoła Policji w Pile pożegnała odchodzących na emeryturę pracowników

- Pana Jacka Jahnsa – głównego specjalistę Wydziału Zaopatrzenia, Annę Grabowską – magazyniera Sekcji Żywnościowej oraz Karola Mroza – pracownika Wydziału Zaopatrzenia. Dnia 30 lipca z policyjnym mundurem pożegnał się także młodszy wykładowca Zakładu Prewencji i Technik Interwencyjnych asp. szt. Krzysztof Plombon.

Po wielu latach, rzetelnej i pełnej zaangażowania służby i pracy, nasi współpracownicy kończą swoją karierę zawodową, otwierając tym samym nowy etap w swoim życiu.

W imieniu funkcjonariuszy i pracowników dziękujemy Państwu za lata współpracy i życzymy realizacji życiowych planów, dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością i uśmiechem. Niech emerytura będzie przede wszystkim czasem dla rodziny, a służba i praca w Szkole Policji w Pile - przyczynkiem do miłych wspomnień.