Na finiszu

Data publikacji 08.06.2011

Rozpoczęliśmy kolejne, szóste w tym roku, przedsięwzięcie e-learningowe w ramach doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze.

Na finiszu Rozpoczęliśmy kolejne, szóste w tym roku, przedsięwzięcie e-learningowe w ramach doskonalenia zawodowego dla policjantów prowadzących postępowania przygotowawcze. Dwudziestu przedstawicieli garnizonu dolnośląskiego uczestniczyło w spotkaniu organizacyjnym, które otworzyło dwumiesięczny etap samokształcenia w oparciu o internetową platformę szkoleniową.

Inauguracja kursu w Komendzie Wojewódzkiej we Wrocławiu tak naprawdę nie kończy, a właśnie rozpoczyna cykl szkoleniowy na rok 2010, gdyż większa część kursu i warsztaty podsumowujące odbędą się w przyszłym roku. Mamy też nadzieję na osiągnięcie poziomu przysłowiowej szczęśliwej siódemki, gdyż planujemy już otwarcie kolejnego kursu, skierowanego tym razem do policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, robiąc tym samym krok w kierunku rozszerzenia e-learningowej oferty.

(17.12.09)