Najlepszy prezent

Data publikacji 14.06.2011

Tuż przed Wigilią słuchacze kursu podstawowego zrobili nam świąteczny prezent. Zakończyli szkolenie podstawowe ze 100% skutecznością, zdając w komplecie egzamin końcowy.

Najlepszy prezent Tuż przed Wigilią słuchacze kursu podstawowego zrobili nam świąteczny prezent. Zakończyli szkolenie podstawowe ze 100% skutecznością, zdając w komplecie egzamin końcowy. Swój pobyt w Szkole rozpoczęli 3 czerwca bieżącego roku, realizując w trakcie całego kursu 1112 godzin zajęć między innymi z zakresu: podejmowania interwencji z uwzględnieniem taktyki i techniki, zabezpieczania miejsc zdarzeń, poszukiwania osób i rzeczy, ujawniania sprawców przestępstw i wykroczeń, służby w konwojach, przeciwdziałania zjawiskom kryminogennym oraz szkolenia strzeleckiego. Dzisiaj w znakomitych nastrojach 84 absolwentów z komend wojewódzkich Policji w Poznaniu, Radomiu i Wrocławiu odebrało świadectwa ukończenia kursu.

Najlepszy prezent Najlepszy prezent Najlepszy prezent Najlepszy prezent

(23.12.08)