Narkoslang

Data publikacji 14.06.2011

W Szkole gościliśmy kom. Jacka Wronę - wykładowcę Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i biegłego sądowego kryminologii z zakresu slangu narkotykowego ...

Narkoslang W Szkole gościliśmy kom. Jacka Wronę - wykładowcę Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i biegłego sądowego kryminologii z zakresu slangu narkotykowego i przestępczości narkotykowej. Słuchacze poznali m. in. zasady likwidacji nielegalnych laboratoriów, w których przestępcy produkują narkotyki oraz najczęściej używane przez nich wyrażenia slangowe. Narkoslang Jacek Wrona od 15 lat zajmuje się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w Polsce oraz poza granicami kraju. Podczas wykładów prelegent odwoływał się do bogatego doświadczenia zawodowego, które zdobył pracując w jednostkach terenowych oraz jako biegły. Spotkanie umożliwiło zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy na temat przestępczości narkotykowej.

(23.12.08)