Kolejna edycja Turnieju

Data publikacji 14.06.2011

W dniu 18 grudnia br. odbyła się kolejna edycja Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, zorganizowana przez Zakład Prewencji, ...

Kolejna edycja Turnieju W dniu 18 grudnia br. odbyła się kolejna edycja Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, zorganizowana przez Zakład Prewencji, w której udział wzięli słuchacze Szkoły Policji w Pile. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn reprezentujących kompanie I, IV dwie drużyny, V trzy drużyny Celem turnieju było propagowanie rozwoju zawodowego i osobistego słuchaczy, a szczególnie utrwalenie i poszerzenie wiedzy z zakresu ruchu drogowego, rozwijanie umiejętności działania zespołowego, planowania i prognozowania.

Kolejna edycja Turnieju Turniej, stał pod znakiem wiedzy z zakresu ruchu drogowego i umiejętności regulacji ruchem drogowym. Perfekcją wykonania pokazowego kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu wykazał się ? podkom. Artur Kulczak. Całość turnieju prowadził ? podinsp. Mariusz Podgórski Po zaciętych zmaganiach wygrała drużyna reprezentująca kompanię V pluton 1 , drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca kompanię I pluton 3, trzecie miejsce - drużyna reprezentująca kompanię V pluton4 W czasie trwania prac komisji sędziowskiej przedstawiono prezentacje multimedialną na temat: ?Zagrożenia w ruchu drogowym?.

Na zakończenie turnieju nagrody ufundowane przez Związki Zawodowe Szkoły Policji i Region I.P.A przy Szkole Policji wręczyli: kierownik Zakładu Prewencji Szkoły Policji w Pile ? mł. insp. Wiesław Cejmański, a z ramienia organizatora ? Przewodniczący komisji sędziowskiej podinsp. Mariusza Macierzyński i Sekretarz Regionu I.P.A podinsp. Mirosław Panglisz.

Kolejna edycja Turnieju Kolejna edycja Turnieju Kolejna edycja Turnieju Kolejna edycja Turnieju

(19.12.08)