W świątecznym nastroju - 2008 - Szkoła Policji w Pile

W świątecznym nastroju

Data publikacji 14.06.2011

Przy dźwiękach kolęd, w blasku choinki, odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym towarzyszyli nam starosta pilski - Tomasz Bugajski, ...

W świątecznym nastroju Przy dźwiękach kolęd, w blasku choinki, odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym towarzyszyli nam starosta pilski - Tomasz Bugajski, zastępca prezydenta Piły - Paweł Dahlke, komendant powiatowy Policji w Pile - mł. insp. Mirosław Wegner oraz dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile - Maria Kubica oraz kapelan Szkoły ks. dr Władysław Nowicki, który odczytał fragment Ewangelii wg. św. Łukasza o narodzeniu Jezusa. W świątecznym nastroju W spotkaniu uczestniczyła kadra kierownicza Szkoły, przedstawiciele związków zawodowych pracowników Policji i policjantów oraz policyjnych emerytów i samorządu słuchaczy. Dzieleniu się opłatkiem towarzyszyły życzenia, by czas Bożego Narodzenia wypełnił wszystkich ciepłem i spokojem, a Nowy Rok przyniósł spełnienie pragnień i nadziei.

W świątecznym nastroju W świątecznym nastroju W świątecznym nastroju W świątecznym nastroju

(18.12.08)