Świąteczny turniej

Data publikacji 14.06.2011

Oznaką zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia był Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Na parkiecie hali sportowej spotkały się drużyny ...

Świąteczny turniej Oznaką zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia był Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej. Na parkiecie hali sportowej spotkały się drużyny reprezentujące kompanię 1, kompanię 5 i drużyna reprezentująca kadrę Szkoły. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym, a emocji nie brakowało. Kibice mogli obejrzeć piękne akcje strzeleckie i parady bramkarzy. Zwycięsko z rywalizacji wyszła drużyna reprezentująca kompanię 5. Drugie miejsce zajęła drużyna kadry Szkoły, a na trzecim miejscu podium stanęli słuchacze kompanii 1. Po zakończonym turnieju, wszyscy złożyli sobie życzenia świąteczne, wśród których były także nadzieje na udział w imprezach sportowych w przyszłym roku.

Funkcjonariusze Zakładu Taktyki i Technik Interwencji dziękują wszystkim słuchaczom za sportową rywalizację w 2008 roku i życzą Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanego 2009 roku.

Świąteczny turniej Świąteczny turniej Świąteczny turniej Świąteczny turniej

(17.12.08)